Rezultate Concursuri Scolare 2014-2015

CONCURS INTERJUDETEAN ,,TINERE SPERANTE", BAIA MARE 14-15 DECEMBREI 2012

    Concurs individual:
    Locul I-Tarlisan Paul - clasa VI-a A;
    Mentiune: Solovastru Mihai-clasa a V-a A; Gliga Ana-clasa a VI-a B; Pop Daiana-clasa a VI-a B; Iuga Oriana-clasa a VII-a C; Stoian Iulia clasa a VII-a C. Concurs pe echipe:
    Locul II-clasa a VI-a: Tarlisan Paul, Moldovan Liana, Dedea Alexandru.
    Mentiune-clasa a VII-a: Muresan Paul si Iftimie Diana;
    FELICITAM PROFESORII CARE I-AU PREGATIT ASA DE BINE: PROF. ROMAN CERASELA SI PROF. SOLOVASTRU VASILE!!!
    CINSTE LOR, CINSTE MATEMATICIENILOR!!!

ELEVII CALIFICATI LA FAZA JUDETEANA A OLIMPIADEI DE LB. ROMANA, IN ORDINEA MEDIILOR

    Suntem bucurosi sa anuntam inca o victorie! Si la Limba si literatura romana suntem cei mai buni! Felicitari doamnelor profesoare Secheli Marioara si Ilovan Eugenia pentru munca lor! Felicitam si elevii si parintii care s-au sacrificat si au invins! Suntem mandri ca existati! VA IUBIM ROMANESTE! CINSTE ACELOR CARE FAC DIN LIMBA DULCE ROMANEASCA O RAMPA DE LANSARE SPRE UN VIITOR ROMANESC!!!

FIZICA SE SIMTE IN SCOALA NOASTRA CA LA EA ACASA! UN PROFESOR DE EXCEPTIE SI O ELEVA DE EXCEPTIE AU UN REZULTAT DE EXCEPTIE!

    Domnul prof. Moldovan Vasile, printr-o munca sustinuta si foarte eficienta, a facut ca scoala noastra sa se mandreasca cu un domeniu care nu a fost pana acum prea promovat - FIZICA! Prin metode pur fizice a ,,descoperit" un mic pui de Einstein in persoana elevei IACOB NAOMI, clasa a VIII-a A. Ce a facut? Nimic mai mult decat a luat locul I pe judet! Felicitari, domnule profesor, felicitari, domnule si doamna Iacob, felicitari, draga Naomi si la mai mare! Cu voi ne mandrim!
    Mai multe informatii Aici!!!
    CU VITEZA LUMINII NE INDREPTM SPRE LOCUL I PE TARA SI APOI ...MAI VEDEM NOI!!!
    REZULTATE OLIMPIADA JUDETEANA DE EDUCATIE TEHNOLOGICA - NASAUD 3.03.2012! (AICI)

Accesări: 226